Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Havana - Zawiercie

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaHavana
AdresŻabia
RezydenciDJ Seba
Kontakt tel. 601 930 745
Strona wwwhttp://havana.com.pl/
E-mailhavanaklub@wp.pl


Klub HAVANA powstal 2 lipca 2004 roku. Jak sama nazwa wskazuje, swoim klimatem nawiazuje do slonecznych rejonów Kuby. Palmy, bambusy, kokosy to cos, co mozna spotkac na kazdym kroku w dwupoziomowym budynku HAVANY. Nasi barmani obslugujacy 5 barów, serwuja jedyne w swoim rodzaju drinki.

Na ternie HAVANY znajduje sie klub AQUARIUM, w którym można posłuchać muzyki w dowolnym klimacie spokojnie rozmawiając z przyjaciółmi. Można zarezerwować klub AQUARIUM, organizując tam imprezy okolicznościowe w zamkniętym gronie przyjaciół.

Profesjonalne oświetlenie i wysokiej klasy sprzet grajacy, sa wizytówka naszego klubu. W HAVANIE odbywają się cykliczne imprezy typu LOGARYTHMIKA, ILLEGAL DANCE czy ELECTRO NIGHT HOUSE, które znalazły uznanie wśrod naszych gości. Ponadto organizujemy specjalne MEGA IMPREZY, na których występuja gwiadzy polskiej jak i zagranicznej sceny.

Zapraszamy Cię do jednego z najlepszych klubów w Polsce.
Startujemy w każdy piątek i sobotę o 20.00.
Zapraszamy.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze

Kluby i Puby


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję